O szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka", dawniej Szkoła Podstawowa nr 12, już od 2007r. tworzy przestrzeń edukacyjnych wyzwań w przyjaznej, domowej atmosferze.

Od momentu powstania, nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej a uczniowie, którzy tworzą z nami społeczną wspólnotę, korzystają z bezpłatnej edukacji.

Organem prowadzącym szkołę jest Świdnickie Stowarzyszenie Oświatowe „Bliżej Dziecka.”

Wyróżnia nas kameralna i przyjazna atmosfera, indywidualizacja pracy z każdym uczniem oraz wspieranie edukacji domowej. Dbamy o budowanie relacji z uczniami i rodzicami, pielęgnujemy kulturę uczenia się. Nasza kadra to wykwalifikowany TEAM nauczycieli i specjalistów, na co dzień tworzących edukacyjne sytuacje sprzyjające osiągnięciu sukcesów przez młodych ludzi.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Świdnickiego Stowarzyszenia Oświatowego „Bliżej Dziecka” to miejsce, gdzie rozumiemy, że wszyscy nasi uczniowie mają indywidualne potrzeby i pragnienia. Wierzymy, że edukacja może być realizowana jedynie w atmosferze wzajemnego szacunku i sympatii i dbamy o to, by zachowywać te wartości we wszystkich naszych działaniach.

W naszej szkole, realizujemy również system EDUKACJI DOMOWEJ. Dzieci uczą się we własnym tempie pod okiem rodziców lub opiekunów. My wspieramy rodziny w kształcenia, zapewniamy podręczniki i organizujemy egzaminy klasyfikacyjne w przyjaznej atmosferze.

W pasją oddajemy się działaniom społecznym oraz inicjatywom prospołecznym, działamy, tworzymy, kreujemy wiele inicjatyw. W naszej szkole działa SZKOLNY KLUB PIOSENKI, KLUB MŁODEGO WOLONTARIUSZA, SZKOLNY KLUB MEDIATORA.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, by umówić się na spotkanie w naszej szkole.

Copyright © 2024 Bliżej Dziecka Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Design by Graff